Menu Zavřít
Více Zavřít

Archiv článkůV kategorii 'Tiskové zprávy' vyšly tyto články

10.6.2017Hokejbalisté pomáhají: český národní tým věnoval Elišce 35 tisíc korun | Redakce
Mistrovství světa v hokejbale 2017, které letos hostí Pardubice, je nejen vrcholnou sportovní událostí v České republice, ale má i společenský přesah. Kromě nádherných sportovních zážitků v Tipsport areně si mohou fanoušci každý den užívat koncerty ve fanzóně a bavit se. Hokejbalisté, ač amatérští sportovci, se rozhodli pro uznáníhodný charitativní čin. Během turnaje mezi sebou vybírali peníze za různé „pokuty“ a nasbíraný obnos ještě před zahájením čtvrtfinálového duelu s Indií předali malé Elišce.
6.6.2017Hokejbal flexibilně reaguje a zavádí videorozhodčího na play off mistrovství světa | Redakce
Centrem hokejbalu se začátkem června staly Pardubice. Tipsport arena hostí světový šampionát, který nabízí fanouškům atraktivní sportovní podívanou. Hlavně české zápasy jsou hojně navštěvované, sobotní duel s Američany vidělo ve velké hale 5863 fanoušků. Během tohoto utkání bohužel výrazně pochybili rozhodčí. Mezinárodní hokejbalová federace proto rychle přichází s výraznou změnou: od zápasů play off budou mít arbitři k dispozici videorozhodčího.
1.6.2017Tisková zpráva: Češi vstoupili do mistrovství jasnou výhrou nad ŠvýcarskemCZE - SUI 6:0, 3.kolo | | Redakce
Česká reprezentace začala domácí hokejbalový šampionát na jedničku. V úvodním utkání na turnaji nedala šanci Švýcarsku, když mu nasázela dohromady šest branek. Přes tři tisíce fanoušků v Tipsport areně vidělo už v první třetině tři branky, další přidali před druhým odchodem do kabin Pavel Kubeš s Ondřejem Benediktem. Během závěrečné části výsledek na konečných 6:0 upravil dvougólový Štěpáník. Češi s klidem porazili Švýcarsko, další duel sehrají už v pátek 2. června 2017, od 19.00 hodin vyzvou Itálii.
31.5.2017Trenér Kadlec před startem MS: Chceme fanoušky naladit od prvního utkání | Redakce
Česká hokejbalová reprezentace piluje formu na start mistrovství světa v hokejbale. Úvodní duel sehrají naši reprezentanti ve čtvrtek 1. června 2017, kdy od 18.00 hodin hostí Švýcarsko. Národní tým se již „ubytoval“ v kabině A týmu hokejového Dynama, vyzkoušel si i povrch Tipsport areny na úterním tréninku. Celý tým již vyhlíží úvodní duel, jemuž bude předcházet slavnostní zahájení šampionátu o hodinu dříve. „Začíná nás dýchat mistrovství světa, už je to zkrátka tady. Přijeli jsme v úterý, ubytovali se na kraji Pardubic, nafasovali jsme týmové věci a potrénovali. V kabině je cítit, jak se všichni na světový šampionát těšíme,“ říká trenér české hokejbalové reprezentace Drahomír Kadlec.
17.5.2017Tisková zpráva: Vstupenky na mistrovství světa jsou k mání i v infocentru! | Redakce
Předprodej lístků na nadcházející světový šampionát jede naplno. Od středy 17. května 2017 jsou v prodeji také v Informačním centru Pardubice. Permanentní vstupenky na celé mistrovství stojí 600 korun, jednodenní vstupné činí 100 korun. Děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma. Infocentrum je otevřené každý den včetně víkendů od 9.00 do 18.00 hodin.
16.5.2017Tisková zpráva: Český tým pro mistrovství světa čítá pětadvacet hokejbalistů | Redakce
Od pátku 12. května do neděle 14. května 2017 probíhal na zimním stadionu v Příbrami předposlední přípravný kemp mužského národního týmu na domácí mistrovství světa. To se uskuteční začátkem června v pardubické Tipsport areně a trenéři národního týmu tak rozhodli před posledním soustředěním o konečné podobě kádru. Šanci dostane již dříve avizované brankářské trio Lukáš Heczko, Jan Jirotka a Jan Šimara. V Pardubicích se pak bude prohánět osm obránců a čtrnáct útočníků. Sestava nabízí mix zkušenosti a dravého mládí.
16.5.2017Tisková zpráva: Hokejbalové mistrovství zahájí velkolepá show | Redakce
Pardubická Tipsport arena se začátkem června stane hlavním městem hokejbalu. Desetitisícová hala vyhlíží světový šampionát poprvé, v České republice se uskuteční potřetí. V letech 1998 a 2009 Češi dokázali dokráčet k zlatým medailím. Pořadatelé registrují vysoký zájem fanoušků, blížící se mistrovství slibuje parádní sportovní podívanou.
16.5.2017Tisková zpráva: Žádná nuda! Mistrovství světa doprovodí zábavná fanzóna | Redakce
K velkým světovým sportovním akcím bezesporu patří fanzóny. Ta vyroste i v Pardubicích během Mistrovství světa v hokejbale 2017, které hostí Tipsport arena. Otevřena bude od 1. do 10. června 2017 na velkém parkovišti u haly vždy od 9.00 do 24.00 hodin, vstup do ní bude pro fanoušky zdarma!
3.4.2017Tisková zpráva: Mistrovství světa v hokejbale hostí v červnu Pardubice | Redakce
Hokejbalové mistrovství světa se bude konat od 1. do 10. června v Pardubicích. V České republice se zatím konaly dva světové šampionáty a pokaždé naši reprezentanti vybojovali zlaté medaile. V roce 1998 získali Češi prvenství v Litoměřicích a o jedenáct let později v Plzni. Svěřenci reprezentačního trenéra Drahomíra Kadlece mají v Pardubicích na co navazovat. Mistrovství světa bude probíhat ve dvou halách, v Tipsport aréně ve velké i malé hale. Celkem se odehraje kolem 90 utkání.